המרכז מציע שירות חדשני וראשוני מסוגו – עריכת צוואה מותאמת במיוחד עבורכם באמצעות רשת האינטרנט וללא צורך בפגישה עם עורך הדין.
 

למי מיועדת צוואה און- ליין?
למצווה שיודע היטב מה ברצונו לצוות ואין הוא זקוק לייעוץ משפטי אלא לניסוח המשפטי המקובל בלבד; למצווה שמבחינה רפואית נתקל בבעיה ומעדיף לערוך צוואה בביתו ללא עורך דין; למצווה אשר רוצה לחסוך בעלויות הצוואה; למצווה אשר מבקש להימנע מפגישה רשמית עם עורך דין.


למי השיטה לא מתאימה?
למצווה שזקוק לעזרה בגיבוש רצונו, שרוצה לדעת איזה אפשרויות קיימות לו, שזקוק לייעוץ משפטי לעניו מיסוי; ייעוץ משפטי לעניין משמורת; למצווה בעל רכוש רב אשר לצורך חלוקתו והערכתו יש להיעזר ברו"ח, אקטואר או מומחה אחר; למצווה למעלה מגיל 70 אשר מומלץ שיאשר את צוואתו עורך דין; למצווה שמעוניין שאחד העדים יהיה עורך דין. 


איך זה עובד?
לאחר שמילאתם את הפרטים הנדרשים תקבלו טלפון מעורך דין ולחלופין יועבר אליכם שאלון בו תפרטו את זהות היורשים, ואת דרך חלוקת הרכוש שברצונכם לצוות וכן פרטים נוספים שנבקשכם לענות עליהם. במסגרת זו אם נתקלתם בבעיה תוכלו להפנות אלינו שאלות באמצעות הדואר האלקטרוני ונציע לכם פתרונות אפשריים.
לאחר שהשאלון או שיחת הטלפון הסתיימה תועבר אליכם טיוטת צוואה, תצטרכו לחתום עליה בפני שני עדים ולבחירתכם אם להפקידה בבית משפט.
תקבלו הדרכה מלאה לגבי הליך הפקדת הצוואה באמצעות דף הסבר שישלח אליכם בדואר אלקטרוני.

 

כמה עולה צוואה און ליין?
עלויות צוואה זו מוזלות באופן משמעותי בשל אי צורך בייעוץ משפטי ובנוכחות עורך דין.
לצורך קבלת הצעת מחיר, צוואה און -ליין ושאלון נא השאירו את הפרטים שלכם כדי שנוכל ליצור עמכם קשר בהקדם

  • w-facebook
  • w-twitter

עקבן אחרנו: