אודות המרכז

למותו של אדם השלכות מרחיקות לכת על יקיריו. לרוב אין אנו נותנים את הדעת על כך. ייחודו של המרכז הישראלי לצוואות הינו בכך שהוא מלקט ומרכז את כלל הדינים וההלכות העוסקים בהשלכות המשפטיות הנוגעות למותו של אדם, ובמיוחד מי שהוא הורה לקטינים.
הנושאים הנדונים במרכז יסייעו למצווה להסדיר את מעבר רכושו ליורשיו באופן מחייב מבחינה משפטית ובדרך יעילה ככל האפשר תוך הסבת תועלת מירבית ליורשיו, אם מן האספקטיים המיסויים ואם מההבטים משמורניים, ואם מהיבטים אחרים. 
המרכז שם לו למטרה להגביר את המודעות בקרב הציבור הרחב ובמיוחד בקרב האוכלוסיה הצעירה והדינמית אשר עריכת צוואה נראית בעיניה מוקדמת ואולי אף מיותרת. המרכז קורא לכלל האוכליסיה לדאוג לערוך צוואה תוך עקירת הפחד והחשש מעריכתה דרך המודעות לפן המשפטי, בהעדרה.
לצערנו, המצב המשפטי בהעדר צוואה עלול להיות סבוך, יקר ובעיקר מאמלל לקטינים. לעריכת צוואה חשיבות עליונה, צוואה הינה מסמך משפטי המאפשר לכל אחד ואחת לשלוט על גורל רכושו וגורל ילדיו.
הצוואה היא המסמך המשפטי החזק ביותר מבין כל המסמכים המשפטיים ובית משפט אמון על קיומה.
במרכז המידע לצוואות תמצאו מידע רב ערך ועורכי דין מקצועיים בתחום שיערכו עבורכם צוואות מקצועיות ואיתנות במקסימום שירות במינימום זמן וכסף. במהלך הפגישות אנו נעלה בפניכם את השאלות שתצטרכו ליתן עליהם את הדעת, אתם תעלו את השאלות שמטרידות אתכם ואנו נספק תשובות ופתרונים במקצועיות, חוכמה ויצירתיות.
המרכז מורכב מאנשי מקצוע כדלקמן:
עורכי דין  – בראשם עורכת דין קרן לגזיאל אשר מומחית בתחום ולימדה את תחום דיני המשפחה סטודנטים למשפטים משך שנים.
נוטריון - אשר מאשר צוואה בפני רשות.
מתורגמנים לשפות – ערבית, אנגלית, רוסית, וכל שפה אחרת בהתאם לדרישה.
עובדת סוציאלית – אשר תייעץ ותנחה הורים לקטינים בשאלות מטרידות, במקרה הצורך.
פסיכוגריאטרית – פסיכיאטרית המתמחה בתחום הגריאטרי וזאת בכדי לאשר צוואות של מצווים מעל גיל 70.
מערכת המקליטה את הדרישה -  מומלץ במקרים בהם קיים חשש לתביעות עתידיות או בהם קיים רכוש רב.

  • w-facebook
  • w-twitter

עקבן אחרנו: