כשרות משפטית ואפוטרופוסות

חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות הינו החוק הישראלי אשר מסדיר את מינויו של אפוטרופוס. חוק זה חל (כפי שצוין לעיל) על קטינים מתחת לגיל 18, ועל בגירים אשר אינם מסוגלים לדאוג לעניינם מחמת מצב רפואי, פיסי או נפשי. המטרה המרכזית העומדת מאחורי חוק זה הינה "להגן על זכויותיו של החולה". לדוגמא, לא בכל מקרה יאושר מינוי אפוטרופוס לאדם. זכותו של האדם לחירותו ולקבלת החלטות בנוגע לעצמו, הוכרה במשטר הישראלי כזכות דמוקרטית על-חוקתית בעלת משקל רב.

אי לכך, פגיעה בזכות זו נעשית רק במשורה ובהתאם להוכחות משמעותיות הנתמכות על ידי חוות דעת מטעם גורמים מקצועיים. זאת ועוד, מינוי אפוטרופוס לאדם יכול להיות רק כמוצא אחרון וסמכויותיו של האפוטרופוס תוגבלנה לעיתים בהתאם למצבו של החסוי.  משרדנו מטפל בכל הנושאים הקשורים לנושא זה.​

אזרחי מסחרי

משרדנו מטפל בכל הנושאים האזרחיים - מסחריים הנוגעים לתאגידים, ולקחות פרטיים בליווי עסקאות, עריכת חוזים , הסכמי עבודה ועוד.

 

עזבונות - צוואות וירושות

בחברה של שנות האלפיים, מרביתנו עובדים כל חיינו בכדי לצבור רכוש וכסף שבסופו של יום ירשו ילדינו. אנו עובדים קשה, אנו משקיעים את מיטב זמנינו וכישורינו לצורך כך.
אנו לא יודעים -כי אף אחד לא אמר לנו – שבהעדר צוואה אין לנו כל שליטה על גורל ילדינו לאחר לכתינו. הן המשמורת על ילדינו והן הרכוש שצברנו בעבורם יהיו נתונים לשיקול דעתם של משרד הרווחה; עובדים סוציאליים; פקידי סעד; האפוטרופוס הכללי; בתי המשפט; ומוחות מבריקים של עורכי דין שיעשו הכל בכדי להטות את הכף לבעלי אינטרסים שונים שלא בהכרח טובים ליקירינו. ובכן, מי רוצה להתעסק בחיים שלאחר המוות? עדיף לא לחשוב על זה נכון? … אז זהו – שלא ! יהיה זה בלתי אחראי שלא לערוך צוואה במקרים מסויימים ולצורך כך משרדנו שם לו למטרה לטפל בכל ההליך המשפטי המורכב ועל הסכנות שבו, בהעדר צוואה.

דיני נזיקין - רשלנות רפואית

 

משרדינו מייצג בתחום הרשלנות הרפואית כאשר מוגשות תביעות כנגד בתי חולים (סורוקה, איכילוב, וכדומה) כאשר מתגלה כי הטיפול הרפואי באדם היה רשלני.
המשרד משרה אוירה נוחה, אינטימית וטובה, עם רמת מקצועיות מהראשונה במעלה.

 

 

דיני משפחה

המשרד מייצג את התחום בכל היבטיו : תביעות גירושין- הופעות בבתי משפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבני בכל הארץ עם הצלחות רבות ומשמעותיות.

המשרד הצליח להביא לגירושין של זוג אחרי שנים רבות שניהלו הליכים קשים תוך זמן קצר מאוד מהגיע האישה למשרד. תביעות לפירוק שיתוף בנכסים בין בני זוג- למשרד הצלחות רבת בפירוק שותפויות לטובת הלקוח/ה, כך שחייו/ה לאחר הגירושין יהיו מסודרים ובעלי רווחה כלכלית. המשרד עובד בצמוד עם יועצים כלכליים, כך שפירוק השיתוף נעשה בתבונה ובזהירות. תביעות למשמורת- למשרד מספר פסקי דין שזכו לסקירה עיתונאית נרחבת, עלו לוועדת שניט ומהווים עד היום אבן דרך בשאלת המשמורת בין הורים. המשרד התמודד מול תסקירים שונים וביניהם גם תסקירים של ועדות שעמדו כנגד רצון הלקוח/ה וזכה בהחלטות ופסקי דין אשר פסלו תסקירים אלו.

 

 

 

דיני נזיקין - נזקי גוף

 

משרדנו מייצג בעיקר תובעים אשר ניזוקו בגופם או בנפשם כתוצאה מאירוע רשלני של אדם או גוף מסחרי או גוף ציבורי (מוסדות, עיריות, בתי ספר, גנים, גופים ממשלתיים , מקומות עבודה וכיוצ"ב).
כמו כן מתמחה משרדינו בתאונות דרכים קשות, בתאונות עבודה, ותאונות ספורט (תביעות כנגד אתרי החלקה על קרח, נפילות מטיפוס על קיר, וכו') 
משרדינו מייצג חיילים שנפגעו בגופם או בנפשם בזמן השירות הצבאי ומגיש תביעות כנגד קצין תגמולים
 

 

  • w-facebook
  • w-twitter

עקבן אחרנו: